Güvenli Ofis Eşyası Depolama Nasıl Yapılır?

Ofis Depolama

Güvenli Ofis Eşyası Depolama Nasıl Yapılır?


Antalya Depo Kiralama ile ofis eşyalarınızı ofis eşyası depolama hizmetimizden yararlanarak depolayabilirsiniz. Antalya' da ofisinizden taşınmak zorunda kalabilir, daha küçük bir ofise geçebilirsiniz veya arşiv depolayabilirsiniz. Antalya ofis eşyası depolama hizmetimizle iş yeri demirbaşlarınızı ve şirket eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.


Ofis Eşyası Depolama


Profesyonel ofis eşyası depolama yaparken ilk önce bulunduğunuz masa, sandalye ve komodinler sarılır. Sonrasında ise kutulara diğer malzemeleriniz koyulur. Günümüzde her sektörde verilen hizmeti farklı birçok kişi ya da şirketin vereceği, önemli bir gerçektir. Ancak nitelikli hizmet verme konusunda, herkes aynı hassasiyeti gösterememektedir. Antalya Depo Kiralama şirketimiz kurumsal ofis eşyası depolama hizmetinde özenle eşyaları ayrıştırır ve güvenlikli depolarına yerleştirir. Depolama nakliyatı diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise sunduğu hizmeti maksimum niteliğe sahip bir bütün halinde sunmasıdır. Ofis depolama hizmetini maksimum düzeyde özenle ve güvenle alabilmek için hemen firmamızın müşteri hizmetleri birimimizden destek alarak talebinizi iletip gerekli işlemlerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti adına her zaman için nakliyat hizmetinden daha ötesini sizlere verme çabasında olan firmamız; Antalya Depo Kiralama, nitelikli hizmeti uygun fiyat avantajları ile sunarak bugüne kadar hizmet vermiş olduğu tüm müşteriler de memnuniyet oluşturmayı ve güven kazanmayı başarmıştır.


Profesyonel Ofis Eşyası Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir?


Ofis depolama ücretleri işlerinde önemli bir yere sahip olan ve her şirketin ihmal etmemesi gereken sigortalı nakliyat hizmeti, ofis eşyası depolama tarafından sigorta ücreti karşılanarak verilmektedir. Böylelikle eşyalarınızı hiçbir ek ücret ödemeden sigorta güvencesi altında taşıyabilirsiniz. Antalya profesyonel ofis eşyaları depolama fiyatları ofisinize göre farklılık göstermektedir.

Eşyalarınızın sökülmesi ve montaj edilmesi gibi ek işlerde de hizmet sunan firmamız; Antalya Depo Kiralama, basit kabul edilebilecek ücretler karşılığında sektöre ait farklı hizmetler almanıza olanak tanımaktadır. En iyi hizmeti en uygun fiyatlarla almak için Antalya Depo Kiralama müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek, daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.


Antalya Ofis Eşyası Depolama Şirketinin Ofis depolama alanları güvenli mi?


Antalya ofis eşyası depolama alanlarımız 7/24 güvenli ve yüksek katlarda depolama yapılmaktadır.


Mobilyaların rutubet ve tozlanmaya karşı ne gibi önlemleriniz var?


Öncelikle depolarımız yüksek katlarda olduğu için herhangi bir rutubet veya nem olma olasılığı yoktur. Aynı zamanda Antalya Depo Kiralama olarak depolarımıza düzenli bir şekilde ilaçlama ve havalandırma yaptığımız için temizlik konusunda %100 güvenebilirsiniz.


Ofis evrakları depolama yapıyor musunuz?


Ofis evrakları depolama sistemimiz farklı ama aynı kategoridedir. Açılımı arşiv ve evrak depolama diyoruz çalışma içinde ofis eşyalarınızla beraber depolama yapılabilir.


Sigorta ve garantili depolama yapılıyor mu?


Antalya Depo Kiralama şirketimizde sözleşme ve garanti teminatı verilmektedir. Eşyaların veya mobilyaların güvenli şekilde saklanması sözleşme maddelerinde vardır.

Diğer Hizmetler

Eşya Depolama için Bizi Arayın