Size özel anahtarlı depolar

Oda Depo

Oda tipi depolama hizmeti alarak eşyalarınızı belirli alanlarda saklamanın avantajına sahip olabilirsiniz. Antalya Depo Kiralama şirketinin oda depo hizmetinde depoya eşya aktarımı sonrasında anahtar tarafınıza sunulur. Depoladığınız odalar değişen hava koşullarından etkilenmeye, istenen hava akımına sahip olup belli ısı ayarında bulunan yerlerdir. Depo alanlarımız aynı zamanda küf, mantar, rutubet ve böceklere karşı da korunaklıdır. Oda depo hizmetimizde eşyalarınızın özenle nakliye aracımıza yüklenmesini ve özel depomuza kadar getirilmesini sağlarız. Sonrasında ise uygun büyüklükte bir depoda tüm eşyalarınızı saklarız. Bu süre zarfından tüm güvenlik önlemlerini alırız. Ayrıca depolarımızın bakımlarını da düzenli olarak yaparız.

Eşyaların güvenliği şirketimiz için çok önemlidir. Çünkü çoğu eşyanın maddi değeri olduğu kadar yüksek bir manevi değeri de vardır. Bu nedenle Antalya Depo Kiralama şirketimizden hizmet aldığınız zaman eşyalarınızın güvenliğinden emin olabilirsiniz.


Antalya’da Oda Depolama Hizmeti Nereden Alınır?


Antalya’da kaliteli oda depolama hizmeti alabilmek için şirketimizle iletişime geçmeniz yeterlidir. Eşya depolaması, ambalajlanması ve nakliyesi konusunda firmamız uzman ekibe sahiptir. Tüm kadromuz eşyaların ne kadar önemli ve değerli olduğu konusunda gereken bilince sahiptir. Elektronik eşyalar gibi hassas eşyaları ambalajlamayı tercih ederiz. Böylece hem taşırken hem de depolarken hasar görmesini önlemiş oluruz. Bu gibi detaylara dikkat ettiğimiz için eşyalarınız bizimle güvende olur. Hiçbir şekilde gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz.

Eşyalarınız istediğiniz gün ve saatte, belirttiğiniz adresten alınır. Sonrasında özel nakliye araçları ile depomuza taşınır. Bu alana özenle yerleştirilir. Sonrasında ise deponun düzenli olarak kontrolü ve bakımı yapılır.

Diğer Hizmetler

Eşya Depolama için Bizi Arayın